Aktuālais brīvdienu ceļvedis

Kultūras pasākumu ceļvedis 10. - 12.martam piedāvā apmeklēt koru mūzikas koncertus un Danču vakaru Ķekavā, interešu kluba “Vecie draugi” pasākumu “Plaukst pirmais pavasara zieds” Katlakalnā un cirka izrādi “Oki-doki” Baložos.

Sporta pasākumu plānā iekļaujams LR dubultspēļu čempionāta novusā vīriešu pāriem pirmais posms un florbola čempionāta spēles Ķekavas sporta klubā.

Piektdien, 10.martā

Plkst. 19.00 Doles Tautas namā – zēnu koru koncerts “Nāc pie puikām”. Sadziedas Doles mūzikas skolas, Misas un Ķekavas vidusskolu zēnu kori

Plkst. 19.00 Ķekavas kultūras namā - Ķekavas novada čempionāts kāršu spēlē zolīte - 6.posms

Sestdien, 11.martā

Plkst. 10.00 Ķekavas sporta klubā - LR dubultspēļu čempionāts novusā vīriešu pāriem - 1.posms

Plkst. 12.00 Katlakalna Tautas namā – interešu kluba “Vecie draugi” pasākums "Plaukst pirmais pavasara zieds". Ar muzikālu sveicienu uzstāsies LU vīru vokālais ansamblis “Dancis”

Plkst. 16.00 Ķekavas sporta klubā – Latvijas čempionāta spēle florbolā (siev.) Ķekavas BulldogsFK Ķekava

Plkst. 18.00 Ķekavas kultūras namā – Koru mūzikas pavasara koncerts. Piedalās Ķekavas novada jauktais koris “Mozaīka”, vokālais ansamblis “Jūti”, Ādažu un Sējas novadu jauktie kori “Jumis” un “Sēja”

Plkst. 19.00 Doles Tautas namā – Ķekavas danču vakars. Spēlēs Rīgas danču kluba un Ķekavas muzikanti

Svētdien, 12.martā

Plkst. 12.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāts florbolā U11 (zēni) sabraukums

Plkst. 14.00 Ķekavas kultūras namā – cirka izrāde “Oki - doki”. Klaunu šovs ar izklaidējošu cirka programmu

Lai izdevusies nedēļas nogale Ķekavas novadā!

Sabiedrisko attiecību daļa

08.03.2017.