Pašvaldības policija un jauniešu klubs "Vairogs" dodas ekskursijā

Ķekavas novada pašvaldības policija sadarbībā ar jauniešu klubu „Vairogs” novembrī organizēja bezmaksas ekskursiju Ķekavas novada skolēniem „Strēlnieku piedzīvojumi un īsta rudzu maize”

Ekskursijas laikā skolēni apmeklēja Ziemassvētku kauju muzeju un maizes ceptuvi „Lāči”.

Ziemassvētku kauju muzejā skolēni piedalījās nodarbībā „Latviešu strēlnieks Ziemassvētku kaujās”, kurā nodarbības vadītājs stāstīja par karavīru dalību kaujās un ikdienas dzīvi. Vecākajiem bērniem bija jāatbild uz jautājumiem par vēsturi un jāveic šķēršļu josla, kādu veica armijas ziņnesis, komandai atnesot ziņojumu no vadības.

Maizes ceptuvē „Lāči” skolēni iepazinās ar ceptuves darbu, maizniekmeistara instrumentiem, paši savām rokām izcepa cepumus, no mīklas izveidoja rupjmaizi un svēra maizes klaipus.

Ekskursijā piedalījās trīsdesmit Ķekavas novada bērni vecumā no 8 - 15 gadiem.

Sabiedrisko attiecību daļa