Ķekavas novada Jauniešu gada balvas izdalītas

17. martā jau ceturto gadu pēc kārtas Doles Tautas namā tika pasniegtas Jauniešu gada balvas jauniešiem un jauniešu dzīves uzlabošanā iesaistītajiem. Šajā gadā pasākuma ideja stāstīja par cīņu, kas jāpārvar katram no balvas ieguvējiem, lai kāptu savas dzīves ringā un sasniegtu tos mērķus, kuri devuši iespēju būt pamanītiem un novērtētiem. Un jāteic, ka lielākās cīņas, tomēr katrs no balvas ieguvējiem atzina, ka izcīna paši ar sevi - ka viņi paši sev ir vislielākie un vislabākie pretinieki savā dzīves boksa mačā.

Balvas, kuras šajā gadā bija īpašs Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra Jaunatnes lietu speciālistes roku darbs – miniatūras biksa maisi, sekojošās nominācijas saņēma:

• Foršākā skolotāja Baložos - Laura Dudareva
  • Foršākais skolotājs Ķekavā - Jānis Bebers
  • Foršākais skolotājs Daugmalē - Andrejs Lukjanovs
  • Talantīgākā jauniete Baložos - Jana Vīksna
  • Talantīgākā jauniete Ķekavā - Dženete Elēna Dumpe
  • Talantīgākais jaunietis Daugmalē - Alberts Vareiko
  • Sportiskākā jauniete Baložos - Krista Ratniece
  • Sportiskākais jaunietis Ķekavā - Klāvs Jansons
  • Sportiskākā jauniete Daugmalē - Kristiāna Viša
  • Jauniešiem garšo!!!- krodziņš “Bamba Leo”
  • Jauniešu deputāts - Aigars Vītols
  • Gada notikums Ķekavas novadā - Lielā talka
  • Gada jaunietis - Valters Karlsons
  • Gada brīvprātīgais -Ilona Pudovska
  • Jaunietis - Ķekavas novada lepnums- Linda Kinca
  • Jaunietis – Ķekavas novada lepnums - Justs Sirmais

Pasākumu vadīja mūsu novadnieks Māris Grigalis un Jaunatnes iniciatīvu centra direktore Linda Vaškevica – Veita. Nominantus ar priekšnesumiem priecēja Mis Latvijas Linda Kinca, jauniešu centra Ritma Grupa, JV Clubs Dance Company dejotājas un pasākuma noslēgumā ringā kāpa Justs Sirmais.

Kā jau iepriekš tika ziņots, nominanti tika noteikti anketēšanas rezultātā, kuras tika izpildītas 3 novada skolās -  Daugmales pamatskolā (5.-9. Klases skolēni), Ķekavas vidusskolā (5.-12. klašu skolēni), Baložu vidusskolā (5.-9. klašu skolēni ). Šis bija pirmais gads, kad iespēja aizpildīt aptaujas anketu tiku dota arī 5. un 6. Klašu skolēniem. Kopā tika aizpildītas teju 700 anketas.

Jaunatnes iniciatīvu centrs

20.03.2017.