Elektrotehnikas un lielgabarīta atkritumu savākšana (raksts papildināts)

Aprīlī un maijā vairākās vietās Ķekavas novadā tiks nodrošināta iespēja bez maksas atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas un lielgabarītu atkritumiem.

1.aprīlī nevajadzīgo elektroniku iespējams nodot Baložos, 2.aprīlī - Ķekavā, bet 19.maijā no nolietotās sadzīves elektrotehnikas bez maksas varēs atbrīvoties Daugmalē. Savukārt Mellupos 10.-22.aprīlī tiks novietots konteiners lielgabarītu atkritumiem.

Nolietotās elektronikas nodošana Baložos

1.aprīlī SIA „Ragn-Sells” veiks nolietotas elektronikas bezmaksas savākšanu Baložu pilsētā.

Savākšanas vieta un laiks:

• Plkst. 10.00 – 10.30 Kr.Barona ielā 2, pie atkritumu konteineru novietnes
  • Plkst. 10.45 – 11.15 Uzvaras prospektā 1a, laukumā pie Baložu pilsētas pārvaldes
  • Plkst. 11.30 – 12.00 Purva ielā 2/4, tirgus Laukumā Baložos
  • Plkst. 12.15 – 12.45 Rīgas ielā 21, pie atkritumu novietnes
  • Plkst. 13.00 – 13.30 Stāvvietā pie Baložu vidusskolas, starp Skolas ielu 5 un 7

Elektronikas savākšanas Ķekavā

2.aprīlī nolietotās elektronikas bezmaksas savākšana tiks nodrošināta Ķekavas pagastā.

Savākšanas vieta un laiks:

• Plkst. 10.00 – 10.30 "Zentenes", pie autobusa galapunkta, pie atkritumu konteineru novietnes
  • Plkst. 10.45 – 11.15 "Siltumiņi", pie Ķekavas kapiem, pie atkritumu konteineru novietnes
  • Plkst. 11.30 – 12.00 "Pabērzi", pie mājas "Ziedoņi", pie atkritumu konteineru novietnes
  • Plkst. 12.15 – 12.45 Nākotnes iela 14 a, pie mājas "Tērces", pie atkritumu konteineru novietnes

Lielgabarīta atkritumu nodošana Mellupos

10. - 22.aprīlī Mellupu sociālās mājas teritorijā tiks novietots lielais konteiners lielgabarīta atkritumu savākšanai.

Elektrotehnikas savākšana Daugmalē

19.maijā atkritumu apsaimniekotājs Ogres SIA "MARSS" piedāvā iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no visdažādākās nolietotās sadzīves elektrotehnikas. Nolietotās elektropreces nedrīkst būs izjauktas, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram ar kineskopu, attiecīgi datoram ar mātes plati un tamlīdzīgi.

Tāpat Ogres SIA „MARSS” bez maksas piedāvā no iedzīvotājiem savākt šādus jau iepriekš sašķirotus un iepakotus atkritumus: makulatūru (grāmatas, avīzes, žurnāli), PET pudeles, dienasgaismas spuldzes, baterijas un stikla pudeles un burkas.

Elektroprecēm, sašķirotajiem un iepakotajiem atkritumiem noteiktajā dienā jābūt novietotiem ārpus sētas vai pie ceļa, kur var piebraukt automašīna ar manipulatoru. Izvešana iepriekš jāpiesaka Ogres SIA „Marss” pa tālr. 65022645, 26140399 vai rakstot uz ogres.sia.marss@gmail.com.

Sabiedrisko attiecību daļa

24.03.2017.