Aktuālais brīvdienu ceļvedis

Šajā nedēļas nogalē brīvdienu ceļvedis piedāvā aktīvu atpūtu dabas mīļotājiem, basketbola turnīru sporta cienītājiem, dažādas izklaides kultūras baudītājiem, kā arī lauksaimniecības, lopkopības un dārzkopības entuziastu gaidītāko pavasara notikumu – izstādi “Pavasaris 2017” Rāmavas izstāžu kompleksā.

Piektdien, 7. aprīlī

Plkst. 10.00 Ķekavas bibliotēkā – Tikšanās ar rakstnieci Māru Jakubovsku

Plkst. 19.00 Baložu kultūras namā - Režisora Jura Rijnieka komēdija "Tāda es esmu" ar Zani Daudziņu galvenajā lomā

Sestdien, 8. aprīlī

Plkst. 9.00 Tikšanās pie Tūrisma koordinācijas centra - Laivu brauciens - ekspedīcija. Ķekaviņa no Jenčiem līdz Ķekavas Mini Zoodārzam

Plkst. 12.00 Katlakalna Tautas namā - Interešu kluba "Vecie draugi" pasākums "Danči cīruļputenī"

Plkst. 18.00 Ķekavas kultūras namā - Tautas deju ansambļa "Zīle" vārda dienas koncerts

Plkst. 19.00 Doles Tautas namā - Danču vakars

Svētdien, 9. aprīlī

Plkst. 10.00 Ķekavas sporta klubā - Studentu basketbola turnīrs

Visu nedēļas nogali izstāžu kompleksā “Rāmava” norisināsies Starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde "Pavasaris 2017".

Aprīlī Ķekavas novadpētniecības muzejā skatāma E.Ozoliņa piemiņai veltītā skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursa “Pasmejies” dalībnieku darbu izstāde un izstādes “G.Bērziņš - 90” un “Ē.Ošs - 90”.

Sabiedrisko attiecību daļa

07.04.2017.