Uzsākta satiksmes drošības uzlabošana Nākotnes ielas un Dienvidu ielas krustojumā Ķekavā

Aprīlī Nākotnes ielas un Dienvidu ielas krustojumā Ķekavā tika uzsākti būvdarbi, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību. Informējam, ka remontdarbu laikā minētajā posmā paredzēti satiksmes ierobežojumi.

Nākotnes un Dienvidu ielas krustojumā tiek paplašināts ceļš, kā arī veikti ceļa seguma remontdarbi. Šobrīd notiek arī projektēšanas darbi Nākotnes ielas seguma atjaunošanai posmā no Dienvidu ielas līdz Ķekavas Mūzikas skolai.

Uzsāktos satiksmes drošības uzlabošanas darbus Nākotnes ielas un Dienvidu ielas krustojumā plānots pabeigt līdz 31. maijam. Aicinām iedzīvotājus iepazīties ar ceļu satiksmes organizācijas shēmu šeit.

Papildus uzsāktajiem darbiem, Ķekavā, iepretim mazajai skoliņai, ir nobruģēti gājēju celiņi, pakāpeniski veidojot iedzīvotājiem draudzīgu un ērtu vidi.

Sabiedrisko attiecību daļa

25.04.2017.