Krusta ceļš un Lieldienu dievkalpojumi Doles-Ķekavas baznīcā

Krusta ceļš Ķekavā, kurā aicināts piedalīties ikviens neatkarīgi no draudzes piederības, notiks 14. aprīlī.  Pulcēšanās plānota plkst. 18.00-18.30 Doles-Ķekavas Luterāņu baznīcā. Lieldienu laikā ikviens ir aicināts arī uz dievkalpojumiem 13., 14., 15. un 16. aprīlī.

“Nevienam nav lielākas mīlestības kā šī, ja kāds savu dzīvību atdod par saviem draugiem.” Jņ. 15:13

KRUSTA CEĻŠ ĶEKAVĀ

14. aprīlī – pulcēšanās plkst. 18.00-18.30 Doles-Ķekavas Luterāņu baznīcā.

• 18.00 – 18.30 laiks baznīcā individuālām lūgšanām
  • 18.30 – Krusta ceļa sākums

Ikviens ir aicināts piedalīties, neatkarīgi no draudzes piederības. Centīsimies dziļāk izprast Kristus Golgātas ceļa jēgu, ieklausoties Dieva Vārdā un pievienojoties lūgšanām par Ķekavu un tās iedzīvotājiem.

Paredzētais maršruts:

Doles- Ķekavas ev.  lut. baznīca – Ķekavas sākumskola – Brāļu kapi – Ķekavas kapi – Ķekavas vidusskola – Ķekavas kultūras nams – P/A Ķekavas ambulance – Ķekavas novada dome – Ķekavas sociālās aprūpes centrs – pirmsskolas izglītības iestāde  „Ieviņa” (cauri parkam, pa Nākotnes ielu) – privātā pamatskola „Gaismas Tilts 97” –  Jaunā sākumskola – Ķekavas Mūzikas skola – Doles Tautas nams – Doles - Ķekavas ev. lut. baznīca.

Ja nav iespēja noiet visu Krusta ceļu, var pievienoties kādā no ceļa posmiem.

LIELDIENU DIEVKALPOJUMI

DOLES-ĶEKAVAS EV. LUT. DRAUDZĒ

Kunga Jēzus Kristus žēlastība un Dieva mīlestība un Svētā Gara sadraudzība lai ir ar jums visiem!”

/2. Kor. 13:13/

ZAĻĀ CETURTDIENĀ

13. aprīlī – vakara dievkalpojums plkst. 19.00

LIELĀ PIEKTDIENĀ