Pirmo vietu konkursā "Iepazīsti Latvijas drošības un aizsardzības politku" ieguvis Emīls Fogels no Baložu vidusskolas

Noslēdzies Aizsardzības ministrijas organizētais konkurss vidusskolēniem "Iepazīsti Latvijas drošības un aizsardzības politku".

Konkursa mērķis bija veicināt Latvijas skolēnu interesi un informētību par valsts aizsardzību un aktuālajiem jautājumiem saistībā ar Latvijas dalību NATO, paplašināt izpratni par to, ko Latvijai šobrīd nozīmē dalība Aliansē, kā arī sekmēt jauniešu izpratni par Latvijas aizsardzības sistēmas starptautiskajiem uzdevumiem.

Konkursa rezultāti:

1. vieta

Emīls Fogels (Baložu vidusskola)

2. vieta

Ēriks Zvaigzne, Agris Apse, Valdis Karlivāns (Pumpuru vidusskola),
Sandra Fiļimonova (Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija)

3. vieta

Gatis Gereišs (Tukuma 2. vidusskola), Elīna Muceniece (Rīgas Valsts 3. ģimnāzija), Liene Mozaļevska (Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija).

Sveicam konkursa uzvarētājus!