Aktuālais brīvdienu ceļvedis

Šoreiz nedēļas nogales sākumu ieskandinās Aijas Andrejevas koncerts Ķekavas kultūras namā, bet sestdien ikviens aicināts sakopt Latviju un novadu Lielajā Talkā, doties laivu braucienā, apmeklēt vairākas sporta sacensības vai kādu no kultūras pasākumiem Ķekavā un Baložos. Arī svētdiena solās būt aizraujoša – pirmajā pavasara krāmu tirgū noteikti varēs atrast kādu saimniecībā noderīgu pērli, kā arī baudīt sporta un kultūras izklaides citviet novadā.

Piektdien, 21.aprīlī

Plkst. 11.30 pie Baložu vidusskolas – Lielā Talka

Plkst. 19.00 Ķekavas kultūras namā – Aijas Andrejevas akustiskā dziesmu programma "Ceļojums pie sevis"

Sestdien, 22. aprīlī

Plkst. 9:00-15:00 Ķekavas novadā – Lielā Talka

Plkst. 9.00 Pulcēšanās pie Tūrisma koordinācijas centra – Laivu brauciens - ekspedīcija. Misa II no A7 līdz Plakanciemam

Plkst. 10.00 Pie Baložu vidusskolas – Velokross Baloži 2017 2. posms

Plkst. 13.00 Ķekavas kultūras namā – Deju kolektīvu "Daina" tradicionālais pavasara koncerts "Lec saulīte, spīdi spoži" kopā ar draugiem no Lietuvas, deju grupu "Pinemelis"

Plkst. 13.00 Ķekavas sporta klubā – Latvijas čempionāts florbolā U10 (zēni) sabraukums

Plkst. 14.00 FK "Auda" stadionā – Komanda.lv 1.līga futbolā FK AUDA -Grobiņas SC

Plkst. 17.00 Baložu kultūras namā – Koklētāju ansambļa “Sakta” koncerts “Muzikālais kaleidoskops”

Plkst. 18.00 Doles Tautas namā – Ikgadējais pasākums kolhozniekiem "Nepaej garām, atskaties!"

Svētdien, 23. aprīlī

Plkst. 08.00-15.00 Laukumā pie Doles Tautas nama – Pavasara krāmu tirgus

Plkst. 11.00 Baložu vidusskolas sporta kompleksā – Baložu spaikbola turnīrs

Plkst. 13.00 Ķekavas kultūras namā – Rokdarbu pulciņu "Labieši" tradicionālais darbu demonstrējumu pasākums

Aprīlī Ķekavas novadpētniecības muzejā skatāma E.Ozoliņa piemiņai veltītā skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursa “Pasmejies” dalībnieku darbu izstāde un izstādes “G.Bērziņš - 90” un “Ē.Ošs - 90”.

Sabiedrisko attiecību daļa

20.04.2017.