“Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums

“Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums notika 6. septembrī Arēnā Rīga.

Atklāšanas pasākumā piedalījās piecpadsmit Ķekavas vidusskolas astoto, devīto klašu skolēni, kopā ar skolotājām Annu Miškinu un Dainu Šulci.

Bērniem bija iespēja apmeklēt daudz dažādu darbnīcu:

• fotogrāfija kā māksla,
  • tēlotājmākslas un smilšu kino istaba,
  • skrečošanas muzikālā istaba,
  • “Animācijas brigāde” leļļu un filmu izstāde,
  • video studija “100 stāsti Latvijai”,
  • vizuālā tēla un aizskatuves istaba,
  • mūsu Latvijas noslēpumi,
  • iluzionists,
  • multimediālā izstāde “Latvijas iedvesmai”,
  • santehniķu muzikālā istaba,
  • kā arī izstāde “Latvijas gadsimts”.

Vislielāko interesi viņiem radīja sajūtu istaba un iespēja tikt intervētiem, iespēja žurnālistam izteikt savas domas un  laba vēlējumus Latvijai. Bērniem kā liels pārsteigums bija ļoti skaistais un vērienīgais koncerts , kā arī ministru prezidenta, kultūras ministres un izglītības ministra uzrunas.

“Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.