Viktorīna “Ko Tu zini par Latviju?”

Mūsu skolā jau ir izveidojusies tradīcija, ka novembra sākumā tiek rīkota viktorīna 3.-4. klasei “Ko Tu zini par Latviju?”. Viktorīnas mērķis ir veicināt skolēnu zinātkāres veidošanos par Latviju. Šogad viktorīna  notika 12. novembrī  3.klasēm un 13. novembrī  4.klasēm. Katru klasi pārstāv komanda – piecu cilvēku sastāvā. Viktorīnā tiek apskatīti dažādi temati – politika, ģeogrāfija, sabiedrības aktualitātes, Ķekavas novads, populāri cilvēki Latvijā u.t.l. Starp komandām bija vēroja liela cīņa, kas liecina par to, ka ikviena komanda bija zinoša. Skolēni bija daudz gatavojušies.  3. klašu grupā  1. vietu ieguva 3.c klase – skolotāja V. Kotāne – Pilāne un starp 4. klasēm  - 4.d klases – skolotāja D. Tvirbute. Paldies visiem skolotājiem par darbu, ko ieguldījāt!