Ansamblim “Rasa” I pakāpes diploms “Balsis 2017” finālkonkursā

Šī gada 22. aprīlī  Rīgā notika Vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2017” finālkonkursa kārta, kurā Ķekavas novadu pārstāvēja Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa”, iegūstot pirmo pakāpi un 3. vietu Latvijas mērogā savā vecuma grupā.

Lai nokļūtu līdz Finālkonkursam, ansamblis piedalījās trīs kārtās. Pirmajā, starpnovadu kārtā, tika iegūts pirmās pakāpes diploms (augstākais sniegums). Otrajā kārtā - Zemgales reģionā – izcīnīts Augstākās pakāpes diploms (augstākais sniegums), un Finālkonkursā Rīgā ansamblis “Rasa” ar vadītāju Daci Buli un koncertmeistari Madaru Kalniņu saņēma pirmās pakāpes diplomu.

Ķekavas vidusskolas vokālā ansambļa “Rasa” vadītāja Dace Bula pasakās dziedātājām par izturību un neatlaidību, iegūstot pirmās pakāpes diplomu un Latvijas mērogā trešo augstāko punktu skaitu savā vecuma grupā. Paldies “Rasas” dziedātājām Martai Lietavietei, Laurai Elīzai Strautniecei, Sofijai Krampei, Beātei Bulai, Elīnai Fogelei, Alisei Petronei, Rūtai Rutkovskai, Elīai Zelmenei, Montai Miškinai, Letīcijai Zepai un viņu vecākiem par atbalstu un sapratni. Paldies koncertmeistarei un dziesmu autorei Madarai Kalniņai, kā arī skolas vadībai un skolotājiem par atbalstu.

Finālkonkursā kolektīvu priekšnesumus vērtēja diriģents, pedagogs un tautas mūzikas instrumentu ansambļu speciālists Jānis Grigalis; Andris Sējāns - komponists, aranžētājs, diriģents, dziedātājs, producents; Dita Tomsone - diriģente, vokālā ansambļa “Ēra” vadītāja, Valsts Akadēmiskā kora “Latvija” dziedātāja, Valda Tračuma – vokālā pedagoģe, Profesionālās izglītības kompetences centra “Nacionālā Mākslu vidusskola” Rīgas Doma kora skolas Solo dziedāšanas pedagogu metodiskās komisijas vadītāja.

Ķekavas vidusskolas vokālā ansambļa “Rasa” vadītāja

Dace Bula

08.05.2017.