Ķekavas vidusskola uzvar konkursā “Tīrai Latvijai!”

Apkopoti Makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai!” rezultāti 2016./2017. mācību gadā savāktas un pārstrādei nodotas vairāk nekā 1228 tonnas makulatūras. Laureātu vidū arī Ķekavas vidusskola, savācot vairāk nekā 27 tonnas.

Apkopojot konkursa rezultātus, noteikti uzvarētāji divās nominācijās – pēc savāktā makulatūras apjoma uz vienu izglītības iestādes audzēkni un pēc savāktā apjoma uz visu mācību iestādi kopumā.

Šajā mācību gadā kampaņā iesaistījās 388 izglītības iestādes, tādējādi kopā savācot un nododot pārstrādei 1228 tonnas 236,6 kg makulatūras.

Pēc visvairāk savāktā makulatūras daudzuma izglītības iestādē:

• 1.vieta – Ķekavas vidusskola – 27 tonnas 917 kg makulatūras;
  • 2.vieta – Daugavpils Centra vidusskola – 26 tonna 742 kg makulatūras;
  • 3.vieta – Ādažu vidusskola – 24 tonnas 149 kg makulatūras.

Balvas nodrošina AS “Latvijas valsts meži”, piešķirot pirmo trīs vietu ieguvējiem ekskursijas – 1.vietas ieguvēji saņēma ekskursiju “Izzini mežu” LVM dabas parkā Tērvetē (līdz 40 pers., t.sk. ieejas biļetes, vilcieniņš, autobusa noma, vides izglītības speciālista pakalpojumi).

Paldies visiem par līdzdalību konkursā! Kopā mums izdevās!

Konkursu organizē Zaļā josta” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Clean R” un SIA “AP Kaudzītes”.

Vairāk informācijas par konkursu šeit.

Konkursa koordinatore Ķekavas vidusskolā I.Lisovska

09.05.2017.