Noslēdzies 45. Starptautiskais bērnu mākslas konkurss “Lidice”: laureātu vidū Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi

Čehijas konkurss ir viens no lielākajiem pasaulē, un šogad tajā piedalījās darbi no 83 valstīm. Konkursā augstāko novērtējumu – medaļu “Lidices” roze – saņēma arī Ķekavas Mākslas skolas absolvente Madara Tīģere. Atzinības guvuši arī citi Mākslas skolas audzēkņi.

Latvija konkursam piedāvāja 671 darbu, saņemot 43 apbalvojumus un iegūstot žūrijas uzslavu par augstu darbu līmeni. Septiņi bērni ieguva konkursa augstāko novērtējumu – medaļu „Lidices roze”.  Tostarp arī Ķekavas Mākslas skolas absolvente Madara Tīģere (skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere), kura šogad mācības turpina Jāņa Rozentāla Mākslas vidusskolā.

No Čehijas Republikas vēstniecības rīkotā apbalvošanas ceremonijas pasākuma pieci audzēkņi atbrauca ar atzinības rakstiem, tostarp trīs audzēkņi, kuri iesniegtos darbus veidojuši mācību priekšmetā Foto (skolotāja Velga Kūkuma).

Inga Zālīte-Cērūze

29.09.2017.