Konkursa “Gribu būt mobils” lielajā finālā startēs Baložu vidusskolas komanda

Satiksmes drošības konkursa “Gribu būt mobils” finālā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē 1. martā startēs Baložu vidusskolas komanda. Reģionālo sacensību uzvarētāji un šī mācību gada Latvijas satiksmes noteikumus zinošākie 6.-8. klašu skolēni sacentīsies par konkursa lielo balvu – ceļojumu biroja dāvanu karti izglītojošam ceļojumam.

2018. gada janvārī un februārī septiņos Latvijas reģionos risinājās skolēnu konkursa “Gribu būt mobils” pusfināla sacensības, kurās tikās un savas zināšanas un prasmes ceļu satiksmes jomā demonstrēja katra reģiona desmit labākās komandas, tostarp Baložu vidusskolas skolēni.

Lielajā finālā, kas jau 1. martā norisināsies Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, piedalīsies septiņas labākās komandas no dažādām Latvijas skolām.

Fināla cīņā piedalīsies komandas:

• “Just do it” (Jaunogres vidusskola)
  • “Baložu vidusskola” (Baložu vidusskola)
  • “Lieliskais 4-nieks” (Popes pamatskola)
  • “Jautrie pūčulēni” (Ērģemes pamatskola)
  • “Benzīngalvas” (Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola)
  • “Naiki” (Ilūkstes 1. vidusskola)
  • “Strauti-1” (Strautiņu pamatskola)

Kā stāsta konkursa organizatori, “Gribu būt mobils” fināla dalībniekus sagaida gan aizraujoši teorētiski testi par ceļu satiksmes organizācijas jautājumiem, gan praktiski uzdevumi, kas prasa veiklību un spēju ātri orientēties realitātei pietuvinātās ceļu satiksmes situācijās. Paredzēti vairāki sacensību posmi, kuros žūrija vērtēs katra komandas dalībnieka individuālo sniegumu, kas vienlaikus kļūs par nozīmīgu ieguldījumu komandas kopvērtējumā. Dažos uzdevumos priekšplānā izvirzīsies visas komandas kopīgs saliedēts darbs.

Jaunums! Fināla sacensībās pirmo reizi konkursa “Gribu būt mobils” vēsturē notiks Kapteiņu cīņas. Kapteiņi, parādot savas zināšanas un psiholoģisko sagatavotību, palīdzēs kaldināt savas komandas uzvaru.

Fināla sacensībās pirmās vietas ieguvēja komanda saņem galveno balvu – ceļojumu biroja dāvanu karti izglītojošam ceļojumam 1800 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems ceļojumu biroja dāvanu karti, bet pārējos konkursa fināla kārtas dalībniekus gaida stilīgas balvas.

Vairāk par konkursu aicinām lasīt www.gribubutmobils.lv.

Sabiedrisko attiecību daļa

28.02.2018.