Vidusskolēnus aicina piedalīties projektu vadības čempionātā

IPMA Young Crew Latvia un Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija ar Swedbank, RISEBA un citu uzņēmumu atbalstu vēlas izglītot topošos studentus un iespējams – topošos projektu vadītājus. Aicinām novada vidusskolēnus līdz 28. martam pieteikties Projektu vadības čempionātam.

Čempionāts sastāv no trim kārtām:

1. Jauno projektu vadītāju akadēmija. Lekcijas norisināsies šā gada 17. martā Rīgā, Durbes ielā 4, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6. Akadēmijas ietvaros būs iespēja noklausīties lekcijas, kuras lasīs praktizējoši projektu vadītāji. Pasākums būs brīvi pieejams ikvienam interesetam. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās;

2. Kvalifikācijas kārta. Ikviens Latvijas vidusskolēns izveidojot 3 – 4 cilvēku komandu, var aizpildīt pieteikšanās anketu, kura ir pieejama visos Latvijas skolu administrāciju epastos, Facebook.com lapā – "Projektu vadības čempionāts", kā arī Instagram profilā: projektu_vadibas_cempionats un mājaslapā pvcvsk.wixsite.com/pvcempionats. Šo anketu ir iespējams aizpildīt līdz 28.martam. Aizpildot to, 29. martā uz dalībnieka norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts tests, kas būs jaizpilda tiešsaitē. Testu varēs veikt, izmantojot visus pieejamos komandas resursus. Ja tests būs izpildīts veiksmīgi, komanda tiks aicināta uz finālu.

3. Fināls.
Piecas labākās komandas (pēc testa rezultātiem) iegūs iespēju piedalīties finālā, kas norisināsies šā gada 13. aprīlī Balasta dambī 1a, Swedbank galvenajā ēkā. Katrai komandai tiks dota kāda problēmsituācija projektu vadības ietvaros, kas būs jāatrisina tam atvēlētajā laikā – četrās stundās. Tālāk sekos prezentācija žūrijas priekšā, kura tad arī noteiks uzvarētājus.

Dalība pasākumos ir bez maksas!

Vairāk par konkursu un pieteikšanos atradīsi mājaslapā pvcvsk.wixsite.com/pvcempionats.

Sabiedrisko attiecību daļa

08.03.2018.