Kultūras ministrijas apbalvojumu saņem Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi un skolotāji

2018. gada 26. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā tika apbalvoti talantīgākie kultūrizglītības nozares audzēkņi un viņu skolotāji. Kultūras ministres Daces Melbārdes pasniegtus apbalvojumus par īpašiem sasniegumiem saņēma 45 audzēkņi un 51 pedagogs no 17 izglītības iestādēm, tostarp Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi un skolotāji.

Kultūras ministrijas apbalvojumu piešķīra par nozīmīgiem sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs 2017. gadā.

Kultūras ministres D. Melbārdes pasniegtus apbalvojumus par īpašiem sasniegumiem saņēma 45 audzēkņi un 51 pedagogs no 17 izglītības iestādēm. No Ķekavas Mākslas skolas tika sveikti trīs audzēkņi – Kārlis Rolands Praulītis (sudrabs, Japāna), Roberts Kotāns Pilāns (zelts, Turcija), Madara Tīģere, kas pašlaik jau mācās Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolā (medaļa, Čehija) un divas skolotājas – Linda Auziņa un Zīle Ozoliņa-Šneidere.

Ķekavas Mākslas skola

02.05.2018.