Ķekavas Mākslas skolā uzņem jaunus dalībniekus

Ķekavas Mākslas skola no 14. maija aicina pieteikties dalībniekus interešu izglītības nodarbībām 2018./2019. mācību gadā. Bērniem būs iespēja apgūt vizuālo mākslu, darbu materiālā un vizuāli plastisko mākslu.

Bērniem vecumā no 7 līdz 8 gadiem jaunajā mācību gadā būs iespēja divas reizes nedēļā apmeklēt nodarbības “Vizuālā māksla” vai “Darbs materiālā”. Nodarbības paredzētas no septembra līdz maijam. Mācību maksa – 17 eiro mēnesī.

Savukārt bērniem vecumā no 5 līdz 6 gadiem Ķekavas Mākslas skola piedāvā nodarbības “Vizuāli plastiskā māksla”, kas jaunajā mācību gadā notiks no oktobra līdz aprīlim. Mācību maksa – 15 eiro mēnesī. Nodarbības paredzētas vienu reizi nedēļā.

Pieteikties no 14. maija līdz 15. jūnijam aicinām Ķekavas Mākslas skolas administrācijā vai pa tālruni 67937444.

Sabiedrisko attiecību daļa

10.05.2018.