Jau ceturto gadu Ķekavas vidusskola piedalās projektā “Sporto visa klase”

Audzēkņi no deviņām Ķekavas vidusskolas klasēm šogad piedalīsies Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotajā projektā “Sporto visa klase”. Projekta sākumu Ķekavas vidusskolas sākumskolas sporta zālē atzīmēs 6. novembrī plkst. 9.00.

Projekts “Sporto visa klase” tiek rīkots ar mērķi skolēnos radīt motivāciju nodarboties ar sportu ikdienā. Ķekavas vidusskolā sporta stundas notiek katru dienu, turklāt viena no tām tiek aizvadīta peldbaseinā, tādēļ mūsu skolēnu interese par projektu ik gadu pieaug – pērn projektā piedalījās trīs klases, bet šogad iniciatīvā iesaistījušies jau deviņu klašu audzēkņi.

Klases, kuras iesaistījušās projektā:

• 2.a klase – klases audzin. Aina Stikāne
  • 2.b klase – klases audzin. Ilona Jēkabsone
  • 2.c klase – klases audzin. Baiba Ķeire
  • 2.d klase – klases audzin. Dace Zaļkalne
  • 3.a klase – klases audzin. Mārīte Rogule
  • 3.c klase – klases audzin. Valda Kotāne Pilāne
  • 4.b klase – klases audzin. Daina Plūme
  • 4.d klase klases audzin. Daina Tvirbute
  • 6.b klase – klases audzin. Kristīne Šapele

Sporta pedagogi – Aiga Liepkalne un Ints Vancāns

Pirmo reizi Ķekavas vidusskola projektā iesaistījās 2015. gadā, kad skolu akcijā pārstāvēja viena klase kopā ar klases audzinātāju Ilonu Jēkabsoni. Klase togad ieguva 3. vietu valstī un tādus pašus sasniegumus uzrādīja arī nākamajos gados, taču šogad skolēni ir motivēti gūt jaunas uzvaras.

Šogad kopumā valstī LOK projektā “Sporto visa klase” piedalās 336 klases jeb 7560 dalībnieki.

Projekta atklāšana 31. oktobrī tika aizvadīta Arēnā Rīga, kur dalībniekus priecēja aizraujoši paraugdemonstrējumi un grupa “Bermudu divstūris”, kā arī atklāšanas vārdus sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Sabiedrisko attiecību daļa

05.11.2018.