Aizvadīts vokālais konkurss “Balsis”: divi Ķekavas novada ansambļi startēs arī 2. kārtā

Ķekavas novada skolēni veiksmīgi startējuši Novadu apvienības vokālo ansambļu konkursa “Balsis” 1. kārtā, kas šogad norisinājās 19. februārī Baložu kultūras namā. Konkursā kopumā piedalījās 17 vokālie ansambļi no Ķekavas, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles un Olaines novadu skolām un kultūras namiem.

Vērtēšanas komisijas sastāvā darbojās diriģents, pedagogs, tautas mūzikas instrumentu ansambļu speciālists Jānis Grigalis, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētais profesors Arvīds Platpers un Ikšķiles novada Mūzikas un mākslas skolas direktore Valda Jermanova.

Mūsu novadu ar labiem rezultātiem  pārstāvēja seši vokālie ansambļi. Uz konkursa  2. kārtu (vēsturiskajos novados) dosies četri vokālie ansambļi, turklāt divi no tiem mūsējie – Ķekavas kultūras nama vokālais ansamblis “Cīrulītis” vecākā grupa (vadītāja Ilze Millere) un Pļavniekkalna sākumskolas 4.-6. klašu vokālais ansamblis (vadītāja Baiba Āboliņa-Smirnova).

Vēlam dziedātājiem izdošanos gaidāmajā konkursā!

Izglītības, kultūras un sporta pārvalde

26.02.2019.