Martā Doles Tautas namā notiks skolēnu skatuves runas konkurss

1. martā Doles Tautas namā norisināsies Novadu apvienības skolēnu skatuves runas konkurss un Skolēnu mazo teātra formu konkurss. Kopumā konkursam pieteikti vairāk nekā 40 runātāji un pieci mazo formu teātra uzvedumi.

Skolēnu konkursa darbu izvēle tematiski jāsaista ar skolēnu pašidentitāti, nacionālās un valstiskās identitātes stiprināšanu. Ieteicamās daiļdarbu tēmas šogad – es pats, valoda, ģimene, mans novads/pilsēta, brīvība, tēvzeme.

Konkursu vērtēšanas žūrija:

• Dace Liepniece, Latvijas amatierteātru asociācijas valdes locekle, režisore;
  • Vēsma Ozoliņa, Ķekavas pagasta kultūras centra vadītāja;
  • Jānis Kaijaks, Latvijas amatierteātru asociācijas valdes loceklis, režisors.

Konkursam pieteikušies 44 runātāji  no Ķekavas, Salaspils, Olaine, Ikšķiles un Carnikavas novadiem un pieci mazo formu teātra uzvedumi.

Izglītības, kultūras un sporta pārvalde

26.02.2019.