Ķekavas novada izglītības iestādes absolvēs 264 audzēkņi

Maijā un jūnijā Ķekavas novada izglītības iestādes absolvēs 6., 9. un 12. klašu skolēni, kā arī interešu izglītības iestāžu audzēkņi. Aicinām vecākus, tuviniekus, draugus un pedagogus iepazīties ar svinīgo pasākumu norises laikiem un svinēt skolēnu panākumus kopā.

2018./2019.mācību gadā Ķekavas novada vispārizglītojošās izglītības iestādes beigs 129 absolventi, bet profesionālās ievirzes skolas - 71 audzēknis.

Pēc Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes sniegtās informācijas šogad atestātu par vidējo izglītības iegūšanu saņems 38 skolēni - 31 no Ķekavas vidusskolas un septiņi no Baložu vidusskolas.

Savukārt 9. klasi šogad beigs 155 skolēnu- visvairāk absolventu, 87 skolēnu, būs Ķekavas vidusskolā, 48- Baložu vidusskolā, Daugmales pamatskolas 9. klasi beigs 13 bērnu un privātskolu “Gaismas tilts 97”- septiņi bērni.

Ķekavas novada profesionālās izglītības iestādes šogad absolvēs kopumā 71 audzēknis: Sporta skolā- 32, Mākslas skolā- 22 un Mūzikas skolā- 17.

Svinīgās liecības Pļavniekkalna sākumskolā saņems 18 sestās klases skolēni.

Administratīvā pārvalde

21.05.2019.