Aktuālā informācija par 1.septembra svinībām izglītības iestādēs

Rūpējoties par skolēnu drošību un ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, Ķekavas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs 1.septembra svinības šogad noritēs mazliet citādāk nekā iepriekšējos gadus. Ķekavas un Baložu vidusskolās 1.septembris šogad tiek plānots bez vecāku klātbūtnes- vecāki izglītojamo var pavadīt līdz skolas ieejas durvīm, arī fotogrāfijās Zinību dienu varēs iemūžināt skolu pagalmos, jo pasākumi iekštelpās paredzēti tikai audzēkņiem un pedagogiem.

Daugmales pamatskolā, Pļavniekkalna sākumskolā un privātskolā “Gaismas Tilts 97” svinīgie pasākumi noritēs brīvā dabā, tādēļ skolēnus drīkst pavadīt vecāki.

Arī Ķekavas novada Mākslas skolā un Mūzikas skolā svinīgo pasākumu kopā ar audzēkni var apmeklēt viens no vecākiem.

Aicinām skolēnus un vecākus iepazīties ar 1.septembra grafikiem:

Ķekavas vidusskola

• 1.-4.klasēm Nākotnes ielā 1.a, Ķekavā

Uz klases stundu dodas tikai skolēni (bez vecākiem)

1.klasēm (ieeja pa galveno ieeju)

Līnija skolas priekšā; klases stunda

2.klasēm (ieeja caur sporta kompleksu)

Klases stunda

3.klasēm (ieeja pa galveno ieeju)

Klases stunda

4.klasēm (ieeja pa galveno ieeju)

• 5.-9.klasēm Gaismas ielā 9, Ķekavā

Klases stunda (tikai skolēniem)  norādītajā telpā  (saraksts būs pie ziņojumu dēļa). Skolā ienāk pa galveno ieeju, iziet pa durvīm pie sporta zāles.

9.00 -  9.40

5.klasēm

6.klasēm

7.-8.klasēm

9.-10.klasēm

11.-12.klasēm

Baložu vidusskola

Klases

Laiks

Piedalās

1.klases

10.00

Pie centrālās ieejas izglītojamie un vecāki, klašu telpās tikai izglītojamie

2.klases

11.00

Klašu telpas jaunais korpuss, ieeja tiks izmantotas jaunā korpusa durvis

5.-6.klases

11.00

Klašu telpas vecais korpuss, ieeja tikai vecā korpusa fasāde

3.-4.klases

12.00

Klašu telpas 3.d, 4.a, 4.c ieeja vecais korpuss fasāde, pārējās klases jaunais korpuss

7.-9.klases

12.30

Klašu telpas vecais korpuss, ieeja vecā korpusa fasāde

10.-12.klases

13.00

Klašu telpas vecais korpuss, ieeja vecā korpusa fasāde

Daugmales pamatskola

Svinīgais pasākums 1. - 9.klasei norisināsies skolas pagalmā, sākums plkst. 09.00. Pasākumā piedalās visi skolas skolēni, skolotāji un tā kā pasākums norisināsies skolas pagalmā, ievērojot distancēšanos audzēkņiem drīkst pievienoties arī skolēnu vecāki.

Pēc svinīgā pasākuma, ap plkst.09.30 plānota vecāku kopsapulce Daugmales multifunkcionālā centra zālē, aicinām to apmeklēt vienam no vecākiem. Pēc kopsapulces, ap plkst.10.30 skolas pagalmā būs iespēja tikties ar klašu audzinātājiem.

Pļavniekkalna sākumskola

Svinīgais pasākums notiek 1.-6.klasei kopā.

Norises vieta un laiks: atpūtas vietā “Nēģīši”, sākums plkst.10.00. Tā kā svinīgais pasākums notiks brīvā dabā, skolēnu drīkst pavadīt viens no vecākiem, ievērojot distancēšanos starp klasēm.

Privātskola “Gaismas Tilts 97”

Zinību dienas pasākums notiek 1.septembrī plkst.11:00 skolas pagalmā. Pasākumā piedalās visi skolas skolēni, skolotāji un tā kā pasākums norisināsies skolas pagalmā, 1. un 9.klašu audzēkņiem drīkst pievienoties arī skolēnu vecāki. Skolēnus pa klašu grupām skolas pagalmā sagaidīs klašu audzinātāj. Plānotais pasākuma norises laiks -  40 min.

Profesionālās ievirzes izglītības iestādes

Ķekavas Mākslas skolas svinīgais pasākums notiks 1.septembrī- 0. un 1.kursa audzēkņiem, kurus var pavadīt viens no vecākiem.

Norises vieta: Ķekavas kultūras nama lielā zāle

Plkst. 12.00 pulcējas 0.kursi

Plkst. 13.00 pulcējas 1.kursi

Ķekavas Mūzikas skolai svinīgais pasākums notiks 1.septembrī- 1.klasei. Audzēkni drīkst pavadīt viens no vecākiem.

Norises vieta: Ķekavas kultūras nama lielā zāle, plkst. 16.00.

Lūgums ierasties skolā ne agrāk kā 10 minūtes pirms norādītā laika. Lūgums sekot līdzi aktuālajai informācijai skolu mājaslapās un neskaidrību gadījumos sazināties ar klases audzinātājām.

Plašāka informācija par mācību procesu izglītības iestādēs sekos nākamās nedēļas laikā.

Administratīvā pārvalde
21.08.2020.