Bezmaksas informatīvā augstākās izglītības izstāde

Amerikas Izglītības Informācijas centrs (EducationUSA Latvia) ar ASV vēstniecības Latvijā un Amerikas Valsts Departamenta atbalstu organizē bezmaksas informatīvo augstākās izglītības izstādi Baltijā - EducationUSA Baltic Virtual College Fair. Izglītības izstāde notiks 2020.gada 9.novembrī plkst. 17:00-21:00.

Izglītības izstādē piedalīsies 15 Amerikas universitātes, kuras piedāvā stipendijas un finansiāla atbalsta iespējas jauniešiem no mūsu reģiona. Izglītības izstādes mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar izglītības daudzveidību ASV (mazas/lielas skolas, publiskas/privātas skolas, skolas ar vīziju/misiju - reliģiozas, etniskas u.c. skolas) un pārādīt izglītības pieejamību. Dalība šajā pasākumā pilnveidotu angļu valodas prasmju celšanu jauniešos, kā arī starpkultūru prasmju attīstību.

Pasākuma laikā 15 universitātes informēs par:

1. Studiju iespējām Amerikā angļu valodā;
  2. Pieteikšanās procesu un prasībām augstskolās;
  3. Stipendiju iespējām tieši Tev;
  4. Kultūru un sadzīvi studējot ASV.

Pasākumu organizē EducationUSA Latvia sadarbībā ar ASV Vēstniecību Latvijā un ASV Valsts Departamentu.

Izglītības izstāde ir bezmaksas un notiks tiešsaistē. Apskati mājaslapu un reģistrē savu dalību izstādē! https://educationusabaltic.wixsite.com/virtualcollegefair

Pēc reģistrācijas, visa informācija par virtuālās izstādes apmeklējumu tiks nosūtīta e-pastā.

Amerikas Izglītības Informācijas centrs
26.10.2020.