Putnu salidojums Ķekavas novada PII "Bitītē"

6.aprīlī jau no paša rīta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” metodiskā pasākuma ietvaros notika putnu salidojums. Uz Bitīti pie mājas saimnieka, gaiļa atlidoja ciemos jautrais papagailis no siltajām zemēm, pārstāvis no ziemeļiem - pingvīns. Putnu salidojumā piedalījās arī dzeņi, cielavas, strazdi, kraukļi, baloži, zvirbuļi, zīlītes, cīruļi, lakstīgalas, vanadziņi, žagatas un dzeguzes.

Bērni bija ieradušies košos vecāku pašdarinātos tērpos, un uzstājās ar pavasarīgām putnu dziesmām, dejām un rotaļām. Pēc pasākuma notika metodiskās apvienības apspriede par bērnu attīstības individuālajām kartēm. Kopīgajās parunās ar kolēģiem no citām iestādēm guvām vērtīgas atziņas. Pasākumā piedalījās Ķekavas novada pārstāvji no pirmsskolas izglītības iestādēm "Zvaigznīte", "Avotiņš" un "Ieviņa".

PII "Bitīte"  vadītāja Inese Sloka