Radošo ideju konkurss izglītības iestāžu audzēkņiem

Gatavojoties 2011. gada Ziemassvētkiem un jaunā 2012.gada sagaidīšanai Ķekavas novada pašvaldība rīko Ķekavas novada centra Ziemassvētku apgaismojuma radošo ideju konkursu „Izgaismo Ziemassvētkus! ”

Konursā aicināti piedalīties Ķekavas novada izglītības iestāžu audzēkņi, lai rosinātu un aktivizētu skolēnu interesi par novadu, novada Ziemassvētku gaismas vizuālā noformējuma iespējām, kā arī veicinātu skolēnus aktīvi iesaistīties novada pasākumos un norisēs.

Darbus konkursam iesniegt līdz 2011. gada 20. oktobrim. Žūrija veiks labāko darbu atlasi piešķirot 1., 2. un 3. vietu, to autori saņems naudas balvas.

Labākās idejas Ķekavas novada pašvaldība praktiski realizēs Ķekavas novada centra 2011. gada Ziemassvētku mākslinieciskajā noformējumā.

Nolikumu skatīt šeit.

Sabiedrisko attiecību daļa