Praktiskie semināri Pļavniekkalna sākumskolā „Idejas mājturības un tehnoloģijas, vizuālās mākslas stundās”

25. un 27. oktobrī Pļavniekkalna sākumskolas telpās notika radošais seminārs Ķekavas novada sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu pedagogiem, kuri māca vizuālās mākslas un mājturības un tehnoloģijas priekšmetus.

Pedagogiem tika dota iespēja iepazīties ar dažādām tehnikām un paņēmieniem, kurus var izmantot mācību stundās, lai mācību darbs būtu interesantāks un aizraujošāks. Pedagogi ar lielu interesi strādāja un veidoja darbiņus. Pēc nodarbībām pedagogi sniedza pozitīvu vērtējumu par piedāvāto iespēju un sadarbību, izsakot vēlmi, biežāk veidot šādus praktiskos seminārus.

Sākumskolas skolotāju MA vadītāja Dzintra Medne

ESF projekts „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”
Vienošanās Nr.2009/0196/1DP/1.2.2.1.5/09/IPIA/VIAA/001