Ķekavas vidusskolā uz semināru svešvalodu skolotājiem pulcējas pedagogi no visa novada

Š.g.26.oktobrī Ķekavas vidusskolā uz semināru svešvalodu skolotājiem pulcējās pedagogi no visa novada.

Semināra mērķis- mācību procesa modernizēšana un dažādošana.

Skolotāji piedalījās Izdevniecības Oxford University Press pārstāves Daces Miškas vadītajā seminārā „Turning passive students into active learners”. Seminārā viņi tika iepazīstināti ar dažādām metodēm skolēnu mācīšanās veicināšanai un tika demonstrētas dažādas aktivitātes mācību procesa pilnveidošanai un dažādošanai.

Metodiskās apvienības vadītāja Ieva Apine iepazīstināja ar dažādiem IKT resursiem, kuri izmantojami mācību procesā. Skolotāji tika iepazīstināti ar izstrādāto Ķekavas novada Valodu skolotāju MA mājas lapu un tās piedāvātajām iespējām.
Tika pārrunāts perspektīvais MA darba plāns un aktualitātes.

Ieva Apine

ESF projekts „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”
Vienošanās Nr.2009/0196/1DP/1.2.2.1.5/09/IPIA/VIAA/001