Alīnas Ivasenko atklātā stunda krievu valodā

8.novembrī savas klases durvis novada valodu skolotājiem atvēra Ķekavas vidusskolas krievu valodas skolotāja Alīna Ivasenko. Šī bija lieliska iespēja ielūkoties stundas norisē un mācību metodēs, kuras izmanto skolotāja savā ikdienas darbā. Stundas tēma bija „Datori” , kuras laikā skolēniem bija jāveic dažādi ar tēmu saistīti uzdevumi. Uz atklāto stundu bija ieradušās skolotājas gandrīz no visām novada skolām- Baložiem, Daugmales un Ķekavas vidusskolas.

Lielisks Labās prakses piemērs!

Paldies skolotājai Alīnai un Ķekavas vidusskolas vadībai par doto iespēju un, cerams, ka šis bija pamudinājums arī citiem kolēģiem būt atvērtiem ciemiņiem.

Ķekavas novada Valodu MA vadītāja Ieva Apine

Eiropas sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība”
papildinājuma 1.2.2.1.5.apakšaktivitātes
„Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”