11. novembrī notika Lāčplēša dienai veltīts pasākums „Zibsnī zvaigznes”

Lai šovakar lāpu un svecīšu gaisma pamali pilda
Pār dienām vieglām un grūtām
Un ticība dvēseli apspīd un silda
Ar gaišām un cildenām jūtām.
(V.Ļūdēns)

11. novembrī Ķekavas kultūras namā notika Lāčplēša dienai veltīts pasākums „Zibsnī zvaigznes”, pēc kura sekoja kopīgs lāpu gājiens līdz likteņupei Daugavai.

Pasākumā piedalījās kupls skaits dažādu paaudžu novada iedzīvotāji, lai godinātu tos, kuri cīnījās un atdeva savas dzīvības, lai Latvijas Republika pastāvētu.

Piemiņas pasākumā uzrunu teica Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis, dziedāja Ķekavas vidusskolas jauktais koris un zēnu koris (diriģente Inga Lagzdiņa), Vitauta Ļūdēna poēmu „Pulkveža Vācieša vēstules” runāja Ķekavas vidusskolas skatuves runas grupa (pedagogs Silvija Zītare) un muzicēja Ķekavas novada jauniešu simfoniskais orķestris (diriģents Pēteris Plūme).

Pēc koncerta pasākuma dalībnieki, lāpu ugunīm degot, devās gājienā līdz Daugavai, kur ūdenī tika palaists plosts ar gaišiem vēlējumiem Rīgas sargiem.

Pasākumu organizēja Ķekavas novada kultūras aģentūra un Izglītības daļa.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem!

Līva Benete

Ķekavas novada pašvaldība
Sabiedrisko attiecību un konsultatīvā atbalsta daļa
Tālr: 67935802