Sveicam bērnus Baložu pilsētas dzimšanas dienā

Baložu pilsētas 20. jubilejā Kultūras aģentūra, pašvaldības Sabiedrisko attiecību daļa un pasaku tēli - suns, pele un lācis sveica bērnus Baložu vidusskolā un Pirmskolas izglītības iestādē "Avotiņš".

Lai pārbaudītu, ko bērni zina par vietu, kur mācās un dzīvo, bērniem tika uzdoti dažādi jautājumi par pilsētas vēsturi un simboliem. Bērni zināja atbildes uz ļoti daudziem jautājumiem, piem., cik gadus svin Baložu pilsēta, kas ir pilsētas simbols, kāpēc vietu sauc Baložiem u.c.

Par atraktīvu dalību bērni saņēma jubilejas konfektes „Baložu pilsētai 20” un skolotājas dāvanā saņēma jubilejas krūzītes.

Bērni bija tik aktīvi un uzrīkoja pat varžu lēkāšanas konkursu, kā arī vairākās bērnudārza grupiņās sveicējus priecēja muzikāli priekšnesumi par godu Baložu pilsētas jubilejai.

Līva Benete
Ķekavas novada pašvaldība
Sabiedrisko attiecību un konsultatīvā atbalsta daļa
Tālr: 67935802