Svinīgais pasākums Baložu vidusskolā 17. novembrī

Sekojot īpaši patriotiskai svētku gaisotnei, 17. novembra rīts Baložu vidusskolas stiklotajā pārejā uz jaunatklāto mācību korpusu sākās ar Latvijas valsts karoga ienešanu un himnas dziedāšanu. Karoga nešana tika uzticēta 11. a klases skolēniem, kuri bija ģērbušies tautas tērpos.

Uz svinīgo līniju par godu Latvijas 93. dzimšanas dienai bija sapulcējušies visi skolēni un skolotāji. Direktore uzrunā aicināja raudzīties, ko mēs labu varam paši savai tautai un valstij dot, mazāk domājot par negatīvo sev apkārt.

Svinīgo brīdi patiesi skaistu darīja skolēnu skaitītie dzejoļi Latvijai, atskats uz vēstures notikumiem un ansambļa izpildītās dziesmas. Pirmo reizi ar mums kopā bija mūsu jaunās pirmsskolas izglītības iestādes bērni, kuri ar interesi un pacietību vēroja notiekošo.

Direktore Vita Broka

Vairāk fotogrāfijas skatīt www.balozuskola.lv