Skolēni viesojas ASV vēstniecībā

Novembra beigās desmit Baložu vidusskolas un pieci Pļavniekkalna sākumskolas 3. - 4.klašu skolēni, pedagogu Ievas Apines un Annas Radzihovskas pavadīti, devās ekskursijā uz ASV vēstniecību Rīgā, lai kopā ar vēstniecības sabiedrisko attiecību speciālisti Emiju Starovu (Amy Storrow) apskatītu vēstniecību un piedalītos aktivitātēs. Skolēni 60 minūšu laikā iepazinās ar vēstniecības telpās esošo mākslas darbu ekspozīciju un savu redzējumi izpauda dzejoļu un stāstu formātā. Jāatzīmē, ka lielākā daļa skolēnu ar šiem uzdevumiem tika lieliski galā, darbus rakstot un prezentējot angļu valodā.

Bērniem šis bija neaizmirstams piedzīvojums, kuru paspilgtināja nodarbības biegās ASV vēstniecības darbinieku dāvātie cepumi.

Paldies Ķekavas novada pašvaldībai, Vitai Brokai un Agitai Baltmanei par atbalstu transporta sagādē.

Ķekavas novada Valodu MA vadītāja Ieva Apine