Skolotāju palīgi pieredzes apmaiņas braucienā

Pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte’’ izglītojas ne tikai skolotājas, bet arī skolotāju palīgi. Izglītojošs brauciens, kas tika saskaņots ar Ķekavas novada Izglītības daļu un iestādes bērnu vecākiem, notika piektdien, 25. novembrī. PII „Bitīte” 21 cilvēka sastāvā agri no rīta devās uz Valmieras PII „Bitīti” un Rūjienas PII „Vārpiņu”. Abas pirmsskolas izglītības iestādes domātas bērniem ar īpašām vajadzībām. Iestādes, kuras tika apmeklētas, realizē vairākas izglītības programmas. Ļoti lielu interesi mums radīja mūsu vārda māsas „Bitītes” ,, Sajūtu terapijas centrs’’, kur bērniem ir piejamas 5 veidu terapijas - relaksācijas un takilās stimulācijas atbalsta metode, sajūtu terapija, ūdens terapija, smilšu terapija un sāls terapija.

Šādi pieredzes apmaiņas braucieni mūsu jaunajam kolektīvam ļoti nepieciešami. Skolotāju palīgi guva jaunas atziņas, idejas un pacilājošā noskaņā kopā ar skolotājām var turpināt darboties ar PII ,,Bitīte’’ audzēkņiem.

Vadītāja Inese Sloka