Pedagogi uzkrāj pieredzi

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

2011. gada 28. decembrī Ķekavas vidusskolā pulcējās 75 pedagogi un izglītības speciālisti no Ķekavas novada pirmsskolas, vispārējās un profesionālās ievirzes izglītības iestādēm, lai seminārā iepazītos un uzkrātu labās prakses piemērus mācību un audzināšanas darbā.
Seminārā izglītības pārstāvji ieklausījās psiholoģes Daces Bērziņas lekcijā parskolēnu individuālo īpatnību, spēju un dzimumatšķirību respektēšanu pedagoģiskajā mijiedarbībā un to atspoguļojumu pedagoga profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas procesā.

Semināra dalībnieki diskutēja arī par pedagoģiskās darbības rezultātu analīzi un pašrefleksiju, skolēnu un viņu vecāku līdzdalību pedagoga profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas procesā, kā arī par pozitīvas un atbalstošas mācību vides veidošanu.

Seminārs notika Eiropas Sociālā fonda projekta Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos ietvaros. Tā dalībniekus sveica projekta novada koordinatore Aija Āre, uzsverot šī projekta nozīmīgumu katrā izglītības iestādē un katra pedagoga nepieciešamību profesionāli pilnveidoties. Muzikālo priekšnesumu semināra dalībniekiem veltīja Ķekavas vidusskolas audzēkņi.

Ar interesi pedagogi aplūkoja izstādē izvietotos materiālus – pedagogu portfolio.

Pedagoga Labās prakses piemēru prezentācijas:

PII Avotiņš - Tēma „Fonemātiskās uztveres attīstīšana”
Māra Priedīte
Baložu vidusskola - Tēma „Valodu nedēļa un „Angļu valodas pēcpusdiena”
valodu nedēļas ietvaros”
Ieva Apine
PII Ieviņa- Tēma „Tematisks pasākums”
Dzintra Elksnīte
Daugmales pamatskola - Tēma „Sadzīves atkritumu izmantošana sporta inventāra
izgatavošanai”
Vineta Dangena Grūbe
Ķekavas novada Sporta skola - Tēma „Pozitīvās attieksmes veidošana