Bērnudārza "Ieviņa" konsultatīvais kabinets aicina uz tikšanos ar psiholoģi

9. februārī plkst.18.30 Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādes ,,Ieviņa’’ konsultatīvais kabinets aicina vecākus, kuru bērni neapmeklē pirmsskolas iestādi, uz tikšanos ar psiholoģi Daci Bērziņu, lai runātu par aktuālu tēmu ,, Bērnu valodas attīstīšana agrīnā vecumposmā kā pamats veiksmīgam turpmākajam mācību procesam.’’

Lektore stāstīs, kā ģimenē vecāki var darboties ar bērniem, kādas rotaļas izmantot, lai sekmētu mazuļa runas attīstīšanu, kas ir ļoti svarīgs faktors bērna attīstībā un sagatavošanā mācību procesam.

Atgādinām, ka joprojām iestādē var pieteikties uz individuālajām konsultācijām pie psiholoģes Daces Bērziņas. Individuālajām konsultācijām lūgums iepriekš pieteikties pa tālruņiem 29482233 (Dace)   vai 28342237 (Dzintra).