Tehniskās jaunrades darbnīcas skolēniem

Baložu vidusskolas telpās 24. februārī notiks tehniskās jaunrades darbnīcas visu klašu skolēniem.

Ķekavas novada tehniskās jaunrades darbnīcas organizē Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes studentu klubu. Darbnīcās plānots iesaistīt 310 Ķekavas novada skolēnu.

Tehniskās jaunrades darbnīcās būs dažādas izglītojošas un aizraujošas aktivitātes. 1.-4. klašu bērni varēs iesaistīties Mazo ķiparu darbnīcā, lai iemācītos origami locīšanu un plastikas figūriņu veidošanu. 5.- 6. klašu skolēni varēs veidot katapultis un lidmodeļus. Ar robotiku tiks iepazīstināti 7. - 9. klašu jaunieši, kuriem pašiem būs iespējams izgatavot robotvaboles. Savukārt vidusskolēniem būs iespēja darboties ar diožu paneļiem. Meitenes apgūs brošu, piespraužu veidošanu ar diodēm. Visu klašu skolēni varēs pārliecināties par ķīmijas aizraujošo pusi – eksperimentiem, ko varēs aplūkot klātienē.

Madara Brakše