Popiela PII "Bitīte"

1.februārī pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitītē’’ notika pasākums ,,Popiela’’, kas pulcināja pasaulē pazīstamas zvaigznes. Par zvaigznēm pārtapa ne tikai ,,Bitītes’’ audzēkņi, bet arī skolotājas. Dalībniekus novērtēja žūrija, kuras sastāvā bija vadītāja, metodiķe un iestādes psihologs. Pasākumā bija redzamas interesantas idejas. Žūrija ar goda rakstiem apbalvoja visas grupiņas, bet pie ,,Ceļojošā kausa’’ par orģinālāko priekšnesumu tika grupiņa ,,Zvaniņi’’.

"Bitītes" audzēkņi un iestādes ,,Konsultatīvais centrs’’ 21. februārī pl. 11.00 grib ar mazu koncertiņu iepriecināt arī Ķekavas novada pensionārus. Koncertā varēs noklausīties ansambļa ,,Zum-zum’’ dziesmiņas, noskatīties teātra izrādi ,, Zaķīša pirtiņa’’, ,,Kaķīša dzirnaviņas’’ un aplaudēt jautrajiem dejotājiem.

Inese Sloka