Ķekavas Mūzikas skolas delegācija viesojas Gostinā

No 28. februāra līdz 2. martam Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu grupa 37 cilvēku sastāvā viesojās Ķekavas pašvaldības sadraudzības pilsētā Gostinā (Polija).

Pirmais pieredzes apmaiņas brauciens ar Gostinas mūzikas skolu notika 2006./2007. mācību gadā. Tāpat kā iepriekšējā reizē, audzēkņus laipni uzņēma viesģimenēs.

Vizītes laikā delegācijai tika noorganizēta pieņemšana pilsētas rātē, kur pats birģermeistars pastāstīja par Gostinu un demonstrēja filmu par pilsētu. Iepazināmies ar Gostinas svētvietu- Svjatogorskas katedrāli, apmeklējām Poznaņas Palmu māju, bērniem tika noorganizētas sportiskas aktivitātes - boulings un baseina apmeklējums. Vizītes laikā notika divi audzēkņu koncerti- bērnu namā un Gostinas mūzikas skolā. Skolotāji apmeklēja mācību stundas un tikās ar Gostinas mūzikas skolas kolēģiem.

Jau aprīlī Ķekavas novadā viesosies Polijas delegācija. Šai tikšanās reizei tiks īpaši iestudēti kopīgi orķestra un klavieru ansambļa skaņdarbi.

Ķekavas Mūzikas skola