Radošās darbnīcas Ķekavas Mākslas skolā

Latvijā no 12.03.-18.03.2012. norisinājās Radošās darbnīcas nedēļa "RADI", kuru veidoja Kultūras ministrija, Britu padome un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Ķekavas Mākslas skola šai radošai nedēļai piedāvāja 2 pasākumus:

Radošo darbnīcu audzēkņiem "Mākslas valoda - arhitektūras izteiksmes līdzekļi" projekta "SKOLNIEKS PĒTNIEKS PILSĒTNIEKS" ietvaros februārī skolā viesojās 5 jaunie arhitekti, kuri vadīja lekciju un praktiski radošo darbnīcu kopā ar skolas audzēkņiem un skolotājiem. Audzēkņiem bija jārada māja - objekts, kādam tēlam vai personāžam, ņemot vērā viņa vēlmes, īpatnības, hobijus, utt. Kā mums gāja varat skatīt bildēs.

Radošo keramikas un veidošanas darbnīcu audzēkņu vecākiem

13.03.2012. tika aicināti uz radošām keramikas un veidošanas darbnīcām (skolotājas Iveta Šveisberga un Zīle Ozoliņa-Šneidere) Mākslas skolas audzēkņu vecāki.

Agnese Kampmane
Ķekavas Mākslas skolas