Pieredzes apmaiņas seminārs pirmsskolas izglītības iestādē "Avotiņš"

Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Avotiņš" 2012. gada 16. martā norisinājās pieredzes apmaiņas seminārs pirmsskolas izglītības pedagogiem. Profesionālo pieredzi guva 23 pedagogi no Saulkrastu, Rīgas, Baldones, Baložu vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādēm.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu sešgadīga bērna lasīt un rakstīt mācīšanas procesu, tam jābūt interesantam, jēgpilnam un motivētam, atbilstoši bērna spējām un vajadzībām. To visu varēja vērot integrētajā rotaļnodarbībā izmantojot interaktīvo tāfeli sešgadīgo bērnu grupā "Spārītes". Rotaļnodarbību vadīja pirmsskolas izglītības skolotāja Gerda Merklina.

Iepazīstoties ar pirmsskolas izglītības iestādes telpām semināra dalībnieki izteica atzinīgus vārdus par telpu gaumīgo iekārtojumu un daudzveidīgiem metodiskiem mācību materiāliem.

Izglītības metodiķe Silvija Riekstiņa