Starptautiskā mākslas vingrošanas turnīrā izcīnītas medaļas

No 28.-31. martam Ķekavas novada sporta skolas audzēknes piedalījās Starptautiskajā mākslas vingrošanas turnīrā "Baltijskaja Žemčužina 2012", Krievijas pilsētā Svetlogorskā. Sacensībās piedalījās 210 dažāda vecuma vingrotājas no 5 valstīm ( Krievija, Baltkrievija, Igaunija, Lietuva un Latvija) un 18 pilsētām.

Ķekavas novada sporta skolas komanda izcīnīja trīs medaļas daudzcīņā (startējot individuāli) - Ievai Luīzei Dravai - sudrabs, Evelīnai Innei - bronza (prejunioru sporta klasē) un Lindai Kincai bronza (junioru sporta klasē). Startējot junioru sporta klasē grupu vingrojumos sīvā konkurencē sporta skolas komanda izcīnīja bronzu - Liene Pēkšēna, Kristiāna Rimša, Linda Kinca, Darja Krasnova un Raiva Dombrovska. Visas meitenes ir V.Mikitanovas un A.Ancītes audzēknes.

Apsveicam meitenes un treneres ar panākumiem!

Vita Mikitanova
ĶNSS direktore