Angļu valodas skolotāji iepazīstas ar jaunumiem apmācības metodoloģijā

Marta mēnesī mūsu novada angļu valodas skolotājiem bija lieliska iespēja iepazīties ar jaunumiem angļu valodas apmācības metodoloģijā, piedaloties Valodu MA rīkotajos pieredzes apmaiņas un izglītojošajos semināros.

Brīvlaika nedēļā,15. martā, angļu valodas skolotāji pulcējās Pļavniekkalna sākumskolā, lai skolotājas un mācību grāmatu autores G.Krīgeres vadībā iepazītos ar dažādām metodēm uz skolēnu vērstu angļu valodas stundu dažādošanā. Skolotāji ne tikai apguva dažādas metodes, bet tās arī izspēlēja, lai novērtētu to lietderību reālajā dzīvē.

Savukārt 27.martā angļu valodas skolotāji satikās vēlreiz, lai  piedalītos izdevniecības Pearson pārstāves Latvijā I.Vītolas vadītajā seminārā par metodēm vādu krājuma apguvei angļu valodā, kā arī iepazītos ar jaunumiem mācību literatūrā.

Paldies Pļavniekkalna sākumskolas un Ķekavas vidusskolas vadībai un skolotājiem par viesmīlību un atbalstu, uzņemot skolotājus savās skolās.

Valodu MA vadītāja Ieva Apine