Vokālistu konkurss

29. martā pirmsskolas izglītība iestādē „Zvaigznīte” notika mazo vokālistu konkurss „Cālis 2012” un „Cālis Seniors 2012”.

Pasākumā piedalījās solisti no visiem Ķekavas novada bērnudārziem: „Ieviņa” , „Avotiņš”, „Bitīte” , „Gaismas tilts 97” , „Zvaigznīte”. Muzikālajās pauzēs uzstājās bērnu vokālie ansambļi „Odziņas”, „Zvaigznītes” , „Ieviņa”, „Gaismas tilts 97”.

Bija sabraukuši 19 Cāļi un 7 cāļi seniori. Konkursu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija: PII „Zvaigznīte” vadītāja un mūzikas skolotāja Maija Ukstiņa, PII „Bitīte” vadītāja Inese Sloka, PII „Avotiņš” metodiķe Silvija Riekstiņa, mūzikas skolotāja Baiba Smirnova. Dziedātājiem bija jāizpilda viena dziesma par pavasara tēmu. Klausoties dziesmas, piedalījāmies ballītē, lecām un dejojām kopā ar dažādiem dzīvniekiem, strauta malā priecājāmies par ziedošajiem vizbuļiem. Pasākumu vadīja atraktīvās b/d „Zvaigznīte” audzinātājas. Konkursa uzvarētāji bija visi!

PII „ Zvaigznīte”
mūzikas skolotāja