Starpnovadu angļu valodas konkurss „Can I do it?”

13. aprīlī privātajā pamatskolā "Gaismas tilts 97" notika starpnovadu angļu valodas konkurss „Can I do it?”, kurā piedalījās 52 3. – 6. klašu skolēni no Ķekavas, Olaines, Salaspils, Baložu vidusskolām, Daugmales pamatskolas un „Gaismas tilts 97”.

Konkursa atklāšanā dalībniekus un viņu skolotājas ar savām angļu valodas zināšanām iepriecināja mūsu bērnu dārza „Burtiņu” grupa.

Konkursa dalībniekiem bija jāparāda savas prasmes un iemaņas gan skatuves runā, gan rakstiskajos uzdevumos.

Dalībnieku runātos dzejoļus uzmanīgi klausījās un vērtēja skolotāju žūrija – Ieva Apine no Baložu vidusskolas, Maija Rozenšteine no Salaspils 1. vidusskolas un mūsu skolotājs Jerry Allard.

Konkursa starplaikos dalībniekiem bija iespēja spēlēt dažādas galda spēles, kuras palīdz nostiprināt un papildināt gan vārdu krājumu, gan sarunvalodas iemaņas.

Katrs dalībnieks saņēma apliecinājumu par dalību konkursā.

Iveta Eglīte,
Privātā pamatskola "Gaismas tilts 97"