Cālis 2012

Pavisam vēl mazs,

Pavisam pūkains,
Tāds, re, cālītis nāk
Un iesāk čivināt!-Hei, hei!

2012.gada 5.aprīlī pirmsskolas izglītības iestādē „Avotiņš” izskanēja mazo vokālistu konkurss „Cālis 2012”. Pavasarīgās noskaņās 27 konkursanti no pirmsskolas izglītības iestādes ,,Avotiņš” un Baložu vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādes izpildīja dažāda žanra dziesmas. Konkursantu sniegumu vērtēja žūrija (mūzikas skolotāja Lana Saveļjeva, sociālais pedagogs Agita Ķīle, izglītības metodiķe Silvija Riekstiņa). Žūrija pievērsa uzmanību izvēlētā priekšnesuma sarežģītības pakāpei, vokālajām prasmēm un mākslinieciskajam sniegumam. Ikviens dalībnieks saņēma konkursa ,,Cālis 2012” nomināciju un veicināšanas balvu.

Paldies Bitītei- skolotājai Solvitai Bubnovai, Circenim- Agitai Plokštai par interesanta un atraktīva pasākuma vadīšanu un mūzikas skolotājām Madarai Strazdiņai, Inārai Laurei un Laimai Dimantai par bērnu muzikālo sagatavošanu.

Izglītības metodiķe S.Riekstiņa