Konkurss „Iepazīsti savu novadu!”

„Ja gribi šodienu atrast – nezaudē vakardienu, viņa vienīgā ceļu zin.”
( O. Vācietis)

Ķekavas novada Izglītības daļa kopā ar Ķekavas novadpētniecības muzeju 2011.gada oktobrī izsludināja konkursu novada skolām ar mērķi rosināt skolēnu interesi par dzimto novadu un tā kultūrvēsturisko mantojumu.

Savu drosmi piedalīties apliecināja Pļavniekkalna sākumskolas 3. B klase un privātskolas „Gaismas Tilts 97” 6. klase ar skolotājām Ingu Abrenieti un Ingu Vītumu-Brūveri.

19.aprīlī abas klases ieradās Ķekavas novadpētniecības muzejā un prezentēja paveikto darbu. Skolēni bija neklātienē izpētījuši kultūrvēsturiskos objektus, tuvākos bija arī apmeklējuši un noslēgumā sagatavojuši ekskursijas maršrutu ar informāciju par tiem.

Kā balvu par ieguldīto darbu maija beigās abas klases saņems autobusu vienas dienas ekskursijai pa novadu.

Vēlam labas sekmes mācībās!

Ināra Rumbina
Ķekavas novadpētniecības muzeja vadītāja