Ķekavas vidusskolas pārstāvji startēja Zelta Zivtiņas čempionātā

Šogad Ķekavas vidusskola kuplā skaitā startēja Zelta Zivtiņas čempionātā. Labi nostartējot ceturtdaļfinālā 4.c klase ar skolotāju Everitu Zariņu, 5.b klase ar skolotāju Gintu Zušu, 7.b klase ar skolotāju Rainu Sulu un 10.a klase ar skolotāju Jāni Beberu, kvalificējās pusfinālam.

20.aprīlī Jelgavā katra klase savā vecuma grupā rādīja labu sniegumu, dziedot ZZ čempionāta himnu ar pašu sacerētiem vārdiem, veidojot ZZ čempionāta medaļu un draudzīgi startējot visās stafetēs.
5.b klase kļuva par čempioniem un kvalificējās finālam, kurš notiks 26.maijā Rīgā.

7.b klase ieguva AXA simpātiju balvu.

Individuāli florbolā bumbiņas spēka sitienos par spēcīgākajiem visā Zemgales reģionā tika atzīti mūsējie- Klāvs Jansons(5.b) 1.vieta, Oskars Ceriņš(5.b) 2.vieta un Artūrs Jansons(7.b) 2.vieta.

Līdz ar Zelta Zivtiņas čempionāta dalībniekiem par aizrautību un aktivitāti priecājās arī līdzjutēji- skolas biedri, skolotāji, vecāki.

Būsim aktīvi arī turpmāk!

Raina Sula