Ķekavas novada pirmsskolas izglītības pedagogu metodisko materiālu skate

25. aprīlī bērnudārzā "Bitīte"notika Ķekavas novada pirmsskolas izglītības pedagogu metodisko materiālu skate.

Tās mērķis bija popularizēt pirmsskolas pedagogu izstrādātos metodiskos materiālus un labās prakses piemērus pirmsskolas izglītībā un audzināšanā, kā arī aktivizēt pedagogu radošo darbību un pedagoģiskās pieredzes apmaiņu novadā.

Metodisko materiālu skate notika divās kārtās. Pirmā kārta: metodisko materiālu skate notika uz vietas katrā bērnudārzā līdz 2012. gada 31. martam. Darbus vērtēja pirmsskolas izglītības iestāžu vērtēšanas komisija un piecus labākos darbus izvirzīja  novada metodisko darbu skatei.

Otrā kārta: novada pirmsskolas izglītības iestāžu metodisko materiālu noslēguma skate 25.aprīlī bērnudārzā  „Bitīte”. Darbus vērtēja novada izveidota vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija pārstāvji no novada pašvaldības, pirmsskolas izglītības iestādēm un metodiskās apvienības.  Šī gada tēma – GADALAIKI ( ziema, pavasaris, vasara, rudens ).

Skates laureāti:

1. vieta - Dzintra Elksnīte un Astrīda Krautmane (rotaļspēle „Kas notiek Latvijā?”),
2. vieta – Indra Kļaviņa un Dzintra Gruzda (rotaļspēle „Gadalaiki”),
3. vieta – Agita Plokšta. (Didaktiskā spēle „Gadalaiki”),
Veicināšanas balva – Monika Daļecka (Valodas spēle „Krustvārdu rēbuss”),
Pedagogu simpātija – Marita Lešinska (Didaktiskā spēle „Gadalaiki”).

Aija Āre,
Ķekavas novada Izglītības daļa,