Projekta „Būsim radoši kopā” skolu pārstāvju tikšanās

Starptautiskā projekta „Būsim radoši kopā” skolu pārstāvju tikšanās Ķekavas vidusskolā

No 2010.gada septembra līdz 2012. gada augustam Ķekavas vidusskola piedalās starptautiskā Comenius skolu sadarbības projektā.

Projekta mērķis - iegūstot un papildinot izpratni par Eiropas tautu kultūrām, motivēt skolēnus apgūt angļu valodu un dot iespēju to praktiski pielietot. Skolotājiem - iepazīt citu valstu izglītības sistēmu, dalīties savstarpējā pieredzē, pilnveidot angļu valodas prasmes.

No 9.-13. maijam Ķekavas vidusskolā viesosies šī projekta partneri no sešām valstīm - Itālijas, Lietuvas, Ungārijas, Slovākijas, Turcijas un Polijas. Ķekavā ieradīsies 15 skolotāji un 11 skolēni. Projekta dalībnieki paplašinās angļu valodas zināšanas, iepazīstot Latvijas valsti, Ķekavas novadu, Ķekavas vidusskolu, un, radoši darbojoties, izzinās kultūru, ieklausīsies latviešu valodā.

2010. gada septembrī aizsāktais Comenius projekts ieiet finiša taisnē. Projekta noslēgums notiks Lietuvā jūnija sākumā ar pasaku grāmatas prezentāciju. Grāmatā būs apkopotas deviņas dalībskolu skolēnu rakstītās pasakas angļu valodā un visu dalībvalstu valodās.

Valentīna Pakalne